اخبار فناوري

کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره
 1. استفاده از فناوری بلاک چین در کاشت درخت و حفاظت از محیط‌زیست

  استارتاپ تریژر از معدود گروه‌های نوپای حاضر در الکام استارز ۹۸ بود که با تمرکز روی حوزه‌ی بلاک‌چین فعالیت می‌کرد.

 2. اپل چگونه میان‌برهای سیری را برای iOS و iPadOS بهبود می‌دهد؟

  اپل نسخه‌های جدید سیستم‌عامل مخصوص گوشی هوشمند و تبلت خود را معرفی کرده و اکنون مشغول بهینه‌سازی دستیار صوتی خود برای آن‌ها است.

 3. فروش محصول و ارائه‌ی تبلیغات در وای‌فای داخلی ساختمان‌ها

  استارتاپ کانکتیت، از شرکت‌های حاضر در الکامپ ۹۸، خدمات خود را به‌صورت مدیریت اتصال‌های وای‌فای داخل سازمانی به کاربران ارائه می‌کند.

 4. FaceApp و حریم خصوصی؛ آیا درباره‌ این اپ باید نگران باشیم؟

  به‌دنبال وایرال‌شدن تصاویر ساخته‌شده با فیس‌اپ (FaceApp) در فضای مجازی، نگرانی‌هایی درباره‌ی امنیت این اپلیکیشن ایجاد شده است. آیا می‌توانیم به فیس‌اپ اعتماد کنیم؟

 5. مایکروسافت مشتریان تجاری را به استفاده از اج تشویق می‌کند

  مایکروسافت تمرکز زیادی بر مرورگر اج کرده است و با وجود تغییرات زیرساختی، مشتریان سازمانی را به استفاده از آن تشویق می‌کند.

 6. چگونه در همراه کارت در کمتر از ۲۰ ثانیه کارت به کارت کنیم؟

  اپلیکیشن همراه کارت با سه روش کارت‌به‌کارت «بدون داشتن شماره‌کارت مقصد» و «با اسکن دوربین گوشی» و «با استفاده از متن کامل پیامک» عملیات کارت‌به‌کارت را در کمتر از ۲۰ ثانیه انجام می‌دهد. 

 7. کاربری متفاوت خودروهای اجاره‌ای در ژاپن

  شرکت‌های کرایه‌ی خودرو در ژاپن به‌تازگی دریافته‌اند که برخی افراد این کشور از خودروهای آن‌ها به‌جای رانندگی، برای کارهایی مانند چرت‌زدن، غذاخوردن، تماشای تلویزیون و شارژ گوشی استفاده می‌کنند.

اطلاعات تماس

آدرس:  مشهد - خيابان شهيد كريمي - بين كريمي 18 و 20 - پ 83 - طبقه دوم
تلفن:05138581480
با ما در تماس باشید