اخبار فناوري

زومیت مرجع اخبار فناوری، آموزش، راهنمای خرید و بررسی‌ تخصصی محصولات الکترونیک، ویدیو و مشخصات فنی و مقایسه موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر و خودرو
 1. معرفی کتاب چرا می خوابیم؛ «قدرت خواب و رویا»

  کتاب «چرا می‌خوابیم؛ قدرت خواب و رویا»، به اهمیت خواب و قدرت آن بر تمام ابعاد زندگی انسان می‌پردازد. این کتاب تلاش می‌کند تا از واقعیت‌های اهمیت خواب بر زندگی انسان، رونمایی کند.

 2. چگونه استانبول را در ۲۴ ساعت بگردیم؟

  اگر فقط یک روز برای بازدید از استانبول دراختیار دارید یا استانبول آخرین مقصد سفر چند روزه شما است، از کدام ناحیه بازدید می‌کنید؟

 3. خریداران مک مینی مجهز به پردازنده‌ M1، از مشکلات مربوط به بلوتوث شکایت دارند

  بر اساس اخبار منتشرشده، برخی از خریداران کامپیوترهای جدید مک، با مشکلاتی مرتبط با متصل‌شدن به دستگاه‌های بی‌سیم ازطریق بلوتوث مواجه شده‌اند.

 4. کامپیوترهای دسکتاپ اپل با پردازنده M2 به‌زودی از راه می‌رسند

  بر اساس اطلاعات جدید فاش شده در شبکه‌ی اجتناعی ویبو، اپل احتمالا در سال ۲۰۲۱ اولین کامپیوتر‌های دسکتاپ مک را مجهز به پردازنده M2 رونمایی می‌کند.

 5. فناوری AMD Super Resolution متن باز و چندپلتفرمه خواهد بود

  دو نفر از مدیران AMD در مصاحبه‌ای جدید به اهداف این شرکت از خلق فناوری Super Resolution اشاره کردند. AMD می‌گوید Super Resolution قرار است متن باز و چندپلتفرمه باشد.

 6. ای ام دی PBO 2 را برای تقویت قدرت تک تردی رایزن 5000 معرفی کرد

  PBO 2 فناوری جدیدی است که ضمن حفظ مزایای PBO در حوزه‌ی پردازش‌های چند تردی، پردازش‌های تک تردی تراشه‌های رایزن 5000 ای ام دی را تقویت می‌کند.

 7. آموزش ریست کردن ویندوز ۱۰ به تنظیمات کارخانه

  اگر سیستم شما کند است یا هنگ کرده، می‌توانید ریست فکتوری کنید. بازنشانی تنظیمات سیستم ویندوز ۱۰ به تنظیمات اولیه، که به تنظیمات کارخانه مصطلح شده، کار بسیار ساده‌ای است. با زومیتهمراه باشید تا روش‌های مختلف را با هم بررسی کنیم.

با ما در تماس باشيد :
  مشهد ، خيابان شهيد كريمی ، بين كريمی 18 و 20 ، پلاك 83 ، طبقه دوم
 051-38581480 
  09155021764
  9194665448
شبكه های اجتماعی :      instagram