اخبار فناوري

کلیه اخبار فناوری اطلاعات IT شامل عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل، اینترنت و شبکه، امنیت، نجوم، سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و غیره
 1. معرفی کتاب «فروشگاه همه‌چیز» اثر برد استون

  اگر دوست دارید بدانید آمازون چطور به چنین فروشگاه بزرگی تبدیل شده و جف بزوس چه مسیری برای تبدیل به ثروتمندترین فرد دنیا پیموده است، کتاب «فروشگاه همه‌چیز» را بخوانید.

 2. چطور در بازار بزرگ استانبول خرید کنیم؟

  بازار بزرگ استانبول یکی از برجسته‌ترین جاهای دیدنی شهر است که تور استانبول و تور ترکیه بدون بازدید و خریدن کردن از آن کامل نمی‌شود.

 3. استرس می‌تواند باکتری‌های مفید روده را دشمن بدن کند؟

  پژوهشگران به‌‌تازگی دریافتند استرس می‌تواند باکتری‌های مفید روده را به پاتوژن (بیماری‌زا) تبدیل کند و بدین‌ترتیب حمله‌ی سیستم ایمنی به بدن را به‌دنبال داشته باشد.

 4. پنج دلیل مهم برای انتخاب شرکت فراتک به‌عنوان طراح سایت مجموعه شما

  امروزه، طراحی وب‌سایت برای شرکت‌ها نیاز نیست؛ بلکه ضرورت است؛ اما انتخاب اشتباه شرکت طراح وب‌سایت می‌تواند به‌اعتبار شما لطمه جدی وارد کند. 

 5. پاناسونیک S1R دوربین سال ژاپن شناخته شد

  در سالی که کانن و نیکون هم دوربین خود را به بازار عرضه کرده بودند، این پاناسونیک بود که لقب دوربین سال ژاپن را ازآنِ خود کرد.

 6. کتاب معرفی کنید، از زومیت جایزه بگیرید

  زومیت با هدف ترویج هرچه‌بیشتر فرهنگ کتاب‌خوانی، به خوانندگانی جایزه می‌دهد که در بخش نظرات مطلب هفتگی معرفی کتاب، کتابی خواندنی معرفی کنند.

 7. دیتر زتچه، مدیرعامل دایملر، بازنشسته شد

  دیتر زتچه، مدیرعامل دایملر، بازنشسته شد و جای خود را به اولا کالنیوس داد. بی‌ام‌و با انتشار ویدئویی جالب از زتچه قدردانی کرد.

اطلاعات تماس

آدرس:  مشهد - خيابان شهيد كريمي - بين كريمي 18 و 20 - پ 83 - طبقه دوم
تلفن:05138581480
با ما در تماس باشید