• مشهد ، بلوار وکیل آباد،بلوار فرهنگ،حدفاصل میدان دانشجو ودانش آموز، پلاک 104،واحد 1

شماره همراه

09155021764

شماره تماس

051-38581480

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 15

درباره ما

خدمات

 • بررسی و نیازسنجی
 • مشاوره و ارائه طرح
 • تامین سخت افزار های مورد نیاز
 • تامین و پیاده سازی شبکه (نرم افزاری ، سخت افزاری)
 • تحلیل ، طراحی و برنامه نویسی
 • ارائه نرم افزارهای جامع
 • نصب و راه اندازی و آموزش
 • ارائه خدمات پشتیبانی ( تلفنی ، اینترنتی ، حضوری )
 • برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی و نرم افزارهای موجود مشتریان
 • بروزرسانی نرم افزارها

اعضای هیات مدیره

مهندس یعقوب گل محمدی

رئیس هیات مدیره
 • کارشناسی آمار و کامپیوتر از دانشگاه فردوسی مشهد
 • رییس گروه آمار و کامپیوتر استانداری خراسان رضوی به مدت ۱۸ سال
 • پیشنهاد ، نظارت ، کنترل ، پشتیبانی و پیاده سازی سیستم شبکه کامپیوتری استانداری خراسان رضوی با User نامحدود
 • نظارت بر اجرای صحیح و کاربردی سیستم های یاد شده در استانداری و واحد های تابع (فرمانداری های سطح استان خراسان بزرگ)
 • تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های کاربردی: حقوق و دستمزد - دبیرخانه - حسابداری - پرسنلی و امور کارگزینی - طرح های عمرانی - معادن شن و ماسه

مهندس مصطفی گل محمدی

مدیر عامل
 • دارای مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات ، گرایش برنامه نویسی تحت وب
 • رییس گروه انفورماتیک هتل بین المللی قصرالماس مشهد به مدت ۲ سال از سال ۱۳۸۴ الی ۱۳۸۶
 • دارای سابقه ۱۵ ساله از سال ۱۳۸۶ در زمینه تجزیه و تحلیل ، طراحی ،نصب و راه اندازی و پشتیبانی نرم افزارهای اداری، مالی و خدماتی به شرح ذیل : حقوق و دستمزد - اتوماسیون اداری - حسابداری(نقدی، تعهدی) - پرسنلی و امور کارگزینی - انبار و اموال - عوارض خودرو ، نوسازی ، ساختمانی ، کسب و پیشه - انواع نرم افزارهای خدماتی(آرامستان،پارکینگ،امانات،ورود و خروج،سامانه پیام کوتاه و ...) ، نگهداری خودرو و ماشین آلات
 • طرف قرارداد با بیش از ۱۰۰ شهرداری و سازمان تابعه در سطح کشور
 • مدیریت پروژه های راه اندازی شبکه داخلی (نرم افزاری و سخت افزاری)

چشم انداز

در سالهای آینده ، استفاده از نرم افزار های مکانیزه برای ادارات دولتی و یا شرکت های خصوصی جهت افزایش دقت و همچنین سهولت در مدیریت منابع ، رشد چشمگیری خواهد داشت.به همین دلیل  نیاز به معرفی این قبیل نرم افزار های کارآمد و قابل دسترس بیش از پیش احساس خواهد شد.

این شرکت یکی از مجموعه های فعال در حوزه ارائه راه حل های مکانیزه مبتنی بر تکنولوژی روز خواهد بود که مشتریان در انتخاب و پیاده سازی نرم افزار های اداری مالی خود به آن مراجعه خواهند کرد.

مدارک و مجوزها


مشتریان درباره ما چه می گویند؟

ما را به پشتیبانی عالی می شناسند

باسلام و احترام باتوجه به اینکه شهرداری تربت حیدریه از مجموعه نرم افزاری حسابداری جهت شهرداری و سازمان‌های وابسته، انبار و اموال، حقوق و دستمزد، پرسنلی، سامانه فیش حقوقی، تردد، ماشین آلات، درآمد نقدی و غیرنقدی که مربوط به مجموعه نرم افزاری پارس رایانه شاپرک می باشد استفاده می‌کند به عرض می‌رساند از مجموعه این نرم افزارها رضایت داشته و «پشتیبانی بسیار عالی و تخصص این شرکت« جزء موارد مهم و حائز اهمیت است.

سرکار خانم بنائی معاونت مالی و اداری شهرداری تربت حیدریه :

با سلام و درود خدمت تمامی مجموعه شرکت پارس رایانه شاپرک و مدیریت محترم جناب آقای مهندس گل محمدی ، اینجانب با توجه به استفاده از نرم افزارهای مالی و پرسنلی رضایت مندی خود را از محصولات شرکت شما اعلام میدارم و تشکر میکنم بابت «پشتیبانی کامل و در خور شایسته شما» مطمئنا برای انتخاب و خرید نرم افزار ، پشتیبانی مهمترین رکن هست و این میسر نیست مگر با داشتن تسلط بر بخشنامه ها و موضوعات شهرداری ها چه مالی و چه پرسنلی . آرزوی موفقیت و سلامتی برای کلیه مجموعه پرش رو داریم.

جناب آقای کفاش دوست مدیر امور اداری و IT شهرداری فریمان:

مدیرعامل محترم شرکت پارس رایانه شاپرک جناب آقای مهندس گل محمدی بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر جنابعالی و کارشناسان محترمتان، طی دوره یازده ساله بابت ارائه نرم افزارهای حقوق و دستمزد، حسابداری، عوارض خودرو، انبار و درآمد نهایت سپاس و قدردانی و رضایت کامل خود را ابراز دارم. نرم افزارهای فوق تمام انتظارات واحد مالی در زمینه های مختلف حسابداری را برآورده نموده است. به خصوص نرم افزار درآمد بهترین و کامل ترین نرم افزار در حوزه درآمد می باشد. مزیت ویژه شرکت محترم «پشتیبانی بسیار بسیار عالی، به موقع و تمام وقت» است. توفیق روزافزون آن مجموعه را خواستارم.

سرکار خانم عبداللهی مدیر مالی شهرداری اسدیه :

باسلام بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر و رضایت کامل خود را از شرکت پارس رایانه شاپرک بابت ارائه نرم افزار های حسابداری ،حقوق و دستمزد و انبار اعلام می دارم ، نرم افزارهای مذکور بسیار عالی و کاربردی می باشد و از طرفی «پشتیبانی بسیار عالی و تمام وقت با پاسخگویی به موقع توسط کارشناسان محترم آن شرکت» از امتیازات ویژه این شرکت نسبت به سایر شرکتها می باشد . بهترینها را برای شما آرزومندم

جناب آقای دوستی مدیر مالی محترم شهرداری اسفدن :

جناب آقای گل محمدی مدیریت محترم شرکت محترم پارس رایانه شاپرک خدمت خالصانه و جلب رضایت حق تعالی عرصه ای بیکران است که توفیق عمل به آن، رحمت و الطاف الهی را موجب می گردد. برخود لازم می دانم به مصداق آیه شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد و تلاش و کوشش مجدانه مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت بابت نرم افزارهای حسابداری، انبار، درآمد، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری و «پشتیبانی بی نقص و آنی» از محصولاتتان را اعلام نمایم . دوام عزت و توفیق روزافزون جنابعالی و مجموعه تحت امر را از درگاه ایزد منان خواستارم.

سرکار خانم صادقی مدیر مالی شهرداری اسلامیه :

مدیر عامل محترم شرکت پارس رایانه شاپرک باسلام بدینوسیله این شهرداری مراتب رضایتمندی خود را از بکارگیری نرم افزارهای مالی آن شرکت شامل حسابداری ، حقوق و دستمزد و انبار در طول مدت مورد استفاده اعلام می دارد. از جمله مزایای نرم افزارهای فوق سهولت کار با آن،گزارش گیری آسان و از همه مهمتر «پشتیبانی کامل و پاسخگو بودن در هر زمان» می باشد که به بقیه همکاران امور مالی نیز پیشنهاد می گردد از نرم افزار های این شرکت استفاده کنند. آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون آن مجموعه را داریم

جناب آقای فاطمی مدیر مالی شهرداری زهان :
۰ +
رضایت مشتری
۰ +
کاربر در حال استفاده
۰ +
تجربه کاری
۰ +
نرم افزار فعال

درخواست مشاوره یا دموی رایگان

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است